Munkavállalói képzések a Sefta-ker Kft-nél
A SEFTA-KER Kereskedelmi és Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság 7 199 543 Ft összegű vissza nem térítendő támogatást nyert el a Gazdaságfejlesztési és Innovációs Operatív Program támogatási rendszeréhez „Munkahelyi képzések támogatása mikor-, kis- és középvállalatok munkavállalói számára” című Felhívásra benyújtott „Munkavállalói képzések a Sefta-ker Kft-nél” című, GINOP-6.1.6-17-2018-00840 számú támogatási kérelem keretében.
Kedvezményezett neve, címe: SEFTA-KER Kereskedelmi és Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság
3563 Hernádkak, külterület 027/34. hrsz
Projekt címe: Munkavállalói képzések a Sefta-ker Kft-nél
A projekt azonosító száma: GINOP-6.1.6-17-2018-00840
Szerződött támogatás összege: 7 199 543 Ft
A támogatás mértéke: 100 %
A projekt tartalma:
A projekt megvalósításának fő célja, hogy az alkalmazottak foglalkoztathatóságának, a munkavállalók munkahelyi készségeinek javítása révén növekedjen a vállalkozás versenyképessége, a dolgozók rugalmassága és a munkavállalókat ösztönözze a tudásuk folyamatos fejlesztésére.
A saját forrásainkat kiegészítve minden munkavállalónk képzésbe történő bekapcsolódását biztosítjuk, a képzést saját vállalkozásunkba történő befektetésnek tekintjük. A munkavállalókat ösztönözzük a tudásuk folyamatos fejlesztésére.
Megvalósuló képzéseink:
Irodai informatikai alkalmazások 130 órában, távoktatással: Képzés óraszáma: 130 óra (melyből 25 kontaktóra). Résztvevők száma: 11 fő.
Az információbiztonság alapjai 30 órában: Képzés óraszáma: 30 óra (melyből 10 kontaktóra). Résztvevők száma: 4 fő.
IPAR 4.0 megoldások, vállalatirányítási rendszerek alkalmazásához távoktatással: Képzés óraszáma: 30 óra (melyből 5 kontaktóra). Résztvevők száma: 4 fő
Lean alapok tréning: Képzés óraszáma: 24 óra. Résztvevők száma: 1 fő. Képzés
Az informatikai képzések elvégzésével a résztvevők tovább fejlesztették a számítógép-használattal összefüggő gyakorlati ismereteiket, amelyek segítségével képesek lesznek a számítógép szabályos, biztonságos, jogszerű és hatékony üzemeltetésére, így kisebb hibázási faktor. A résztvevők elsajátították a számítógépes dokumentumkezeléssel, bemutató készítéssel és grafikai alkalmazások használatával kapcsolatos ismereteket, amelyek segítségével képesek lesznek levelek, illetve egyéb dokumentumok létrehozására és szerkesztésére, a számítógép szövegszerkesztő és grafikai funkcióinak hatékony alkalmazására, körlevél készítésére, fejlesztik az interneten való tájékozódást (böngészés) és az elektronikus levelezés technikáit, ezáltal képesek lesznek a gyors és hatékony információkeresésre, illetve elsajátították a számítógépes táblázatkezeléssel kapcsolatos alapvető ismereteket, amelyek segítségével képesek lesznek irodai nyilvántartások létrehozására, szerkesztésére, és egyszerű adatkezelési műveletek végzésére, kimutatások és kimutatás-diagramok készítésére, kezelésére.
A képzések elvégzésével a munkavállalók kompetenciáinak fejlesztése, az alkalmazottak foglalkoztathatóságának, a készségeinek javítása révén növekedett versenyképességünk. A dolgozók digitális kompetenciáinak fejlesztése a napi munkavégzés hatékonyságának növekedéséhez is hozzájárul.
A projekt tényleges befejezési dátuma: 2019.12.12.